Subskrybujesz pomyślnie Kurs MailerLite - dołącz już dziś!
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich lekcji.
Pomyślnie zaktualizowano dane o płatności!
Aktualizacja informacji o płatności niedostępna, spróbuj później.

Kurs MailerLite

Po wypełnieniu danych w formularzu poniżej i dokonaniu płatności, otrzymasz natychmiastowy dostęp do specjalnej platformy kursowej.

Stwórz newsletter, który sprzedaje !

Jedyny taki kurs gdzie znajdziesz nie tylko praktykę ale i konkretne strategie do wdrożenia od zaraz aby Twój MailerLite stał się narzędziem do sprzedaży i promocji Twojego biznesu!

Pełen dostęp

529 PLN brutto

  • Dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej
  • 10 modułów i ponad 80 lekcji
  • Ćwiczenia oraz notatki do pobrania (pdf)
  • Lekcje video
  • Gotowe checklisty (pdf)
  • Wskazówki i porady
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Najczęściej zadawane pytania

Ten kurs to skarbnica wiedzy dotycząca narzędzia MailerLite - pokazuję jak wykorzystać te narzędzie w praktyce i przestawiam działające strategie na tworzenie sprzedającego newslettera. Znajdziesz w nim moje wskazówki i tricki na zwiększenie skuteczności swoich kampanii oraz przykłady na to jaka treść może się w newsletterze znaleźć, jednak nie daję ci “gotowców”, listy pomysłów na to o czym możesz pisać, ani rad jak takiego maila skonstruować. W kursie MailerLite znajdziesz podstawy teoretyczne dotyczące mailingu internetowego i omówienie jak krok po kroku wykorzystać wszystkie możliwości tego narzędzia.

Możesz rozpocząć realizację kursu błyskawicznie po jego zakupie. Po opłaceniu kursu MailerLite otrzymujesz login do panelu szkoleniowego zawierającego dostęp do wszystkich lekcji od razu. Korzystać z kursu możesz do końca świata* i o jeden dzień dłużej! *istnienia naszej firmy

Wszystkie narzędzia i aplikacje, które omawiam w kursie są dostępne w wersji darmowej i w tej wersji są wystarczające do osiągnięcia zadowalających efektów. Wraz z rozwojem swojej firmy możesz zdecydować się na inwestycje w wersje płatne.

Jak najbardziej, jeżeli potrzebujesz faktury VAT napisz do nas na kontakt@kursmailerlite.pl

Razem z kursem uruchomiliśmy grupę wsparcia na Facebooku - link otrzymasz drogą mailową od razu po opłaceniu kursu. Znajdziesz w niej wsparcie merytoryczne twojego instruktora w razie jakichkolwiek problemów z zakresem materiału kursu. Możesz też wymieniać się doświadczeniem i spostrzeżeniami z innymi uczestnikami! Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub coś będzie dla ciebie niezrozumiałe, możesz zawsze napisać do nas na kontakt@kursmailerlite.pl Jesteśmy tu dla ciebie!

Nie, ale... jeśli posiadasz własny produkt lub usługę albo pracujesz w dziale sprzedaży i chcesz wprowadzić produkt na rynek to jesteś w idealnej sytuacji - możesz od razu przekuć zdobytą wiedzę w praktykę! Wiedza zdobyta na kursie oraz nieograniczony dostęp do platformy pomoże ci nawet jeśli dopiero tworzysz swój produkt i będziesz wdrażać te strategie w przyszłości.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wierzę w wysoką jakość mojego kursu, dlatego oferuję Ci 30-dniową gwarancję zwrotu twojej inwestycji.